Roland Svensson
2019-08-20
657391
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", signerad roland S, PT 79, färglitografi, bildmått ca 43x58 cm
Läs mer
Fläckar