Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Blueprints, (6), komplett svit med färglitografier, signerade Bengt Böckman, 90/150, 63x75 cm, oramade
657336
2019-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här