Taklampa
Avslutad
2019-06-24
657260
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, 5-armad stomme i mässing, kupor i kristallglas, höjd ca 50 cm, diameter ca 53 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen