Soffbord 1900-talets mitt
2019-07-01
657257
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950-tal, Bodafors, fanérat i valnöt och mahohgny, med utdragabara sidoskivor, fotavslut i mässing, höjd ca 60, 100x57, total längd 168 cm
Blekt