Mårten Andersson litografi
2019-06-24
657228
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad Mårten A, 20/300, färglitografi, 63x45 cm