Golvvaser Kina
2019-06-29
657218
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, balusterformade, med hänklar, dekor av reserver med figurscener samt i relief av salamandrar, botten med sigillmärke, höjd ca 60 cm
Slitage