Soffa i bambu och rotting
2019-06-24
657214
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, bambu och rotting, soffans längd ca 120 cm
Slitage kring armlän