Andreas Wargenbrant tärning förgylld brons
2019-07-01
657039
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), förgylld fylld brons, skyltmärkt W 22/25 , ca 19x19 cm
Smärre slitage