Aja Myrray-Thorén, olja

Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja
Aja Myrray-Thorén, olja

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AJA MURRAY-THORÉN (1947-2015): "Ingen kan ha gjort det godare för Sverige än du", signerad och daterad Aja -91, olja, 62x25 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

657027

2019-09-29