Roland Svensson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 56x43 cm
Läs mer
656998
2019-08-20