Roland Svensson
2019-08-20
656998
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, pt, 1977, färglitografi, bildmått ca 56x43 cm
Läs mer