Roland Svensson
2019-08-20
656900
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Löka", signerad och daterad roland S -43, färglitografi, bildmått ca 14x34 cm
Läs mer