Tallrikar Kina 1800-tal
2019-06-25
656869
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, Kina, 1800-tal, porslin, oktagonal form, dekor av flodlandskap med pagoder i underglasyrblått, diameter ca 23 cm
Några nagg vid kanten