Trädgårdsstolar
2019-06-23
656862
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4+1, 1900-talets mitt, 4 st stolar i smide, vitmålade, sitthöjd 46, samt en karmstol, sitthöjd ca 41 cm.
Bruksslitage