Roland Svensson färglitografi
2019-07-01
656846
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårljus i Karlskärgård", signerad roland S, 1:a provtryck, färglitografi, bilmått ca 51x40 cm
Blekt