Sven Lidberg oljemålning
2019-06-25
656829
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): ´´Den lille båtägarn´´, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 24x19 cm