Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-09-15
656740
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Puttis med get, olja på duk, tondo 73 x 73 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lagning, retuscher