Taklampa 1900-tal
2019-06-23
656735
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TAKARMATUR, 1920/30-tal, stomme i bronserat trä, höjd 78 cm
Något sned, bruksslitage