Kaffekanna och sockerskål
2019-06-26
656726
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, silver, rokokostil, svenska importstämplar, 1900-tal, höjd ca 14-24 cm, total vikt ca 964 g