Niki Cash
2019-06-23
656720
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NIKI CASH (född 1973): Komposition, signerad och numrerad 7/60, gicleé print, ca 54x54cm, oramat blad.