Anders Udd
2019-06-23
656717
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Skåp, signerad och numrerad Anders Udd, 14/50, giclee print, bildmått 32x42 cm, oramat blad