Göran Brunius oljemålning
2019-06-23
656612
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): "Udden med tallarna, Augusti", monogramsignerad, olja på duk, ca 65x93 cm