Gunnar Svenson oljemålning
2019-06-23
656609
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR SVENSON (1892-1977), stilleben, signerad, olja på duk, ca 39x64 cm