Sideboard i teak
2019-06-23
656562
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i teak, med skåpdörrar på vardera sida, bägge med invändig hyllinredning, samt. med byråsektion i mitten med 5 lådor, samtliga med svartlackerade handtag, höjd ca 79 cm, yttermått ca 154x45 cm
Bruksslitage