Gunnar Zetterström oljemålning
2019-06-22
656485
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Motiv segelbåt mot Skeppsholmen målat från Strandvägen, signerad G. Zetterström, olja på pannå, ca 41x54 cm