Pottskåp
2019-06-22
656455
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POTTSKÅP, 1900-talets första hälft, mahogny, med marmorskiva, höjd 77,40x40 cm
Bruksslitage