Peter Dahl färglitografi
2019-06-22
656437
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Diskuskastare, signerad Peter Dahl 196/296, färglitografi, ca 76x56 cm
oramad