Olle Olsson Hagalund färglitografi
2019-06-22
656435
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Motiv från Hagalund, signerad Olle Olsson Hagalund, 52/75, färglitografi, bladmått ca 55x75 cm, oramad