Olle Olsson Hagalund litografi
2019-06-22
656434
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 227/360, färglitografi, bladmått ca 80x58 cm, oramad