Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-06-22
656427
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K. A. Pehrson 77, 37/250, färglitografi, bildmått ca 33x55 cm