Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
PENSELVAS, ASSIETT, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-talets slut, Kanton och Celadonglasyr, höjd ca 12, diameter 6-18 cm
Smärre slitage
656420
2019-06-23