Helge Ström oljemålning
2019-06-30
656387
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HELGE STRÖM (1903-85): fyrmastad bark "Maria Rickmers", signerad H Ström, daterad 1975, olja på pannå, ca 56 x 86 cm