Orientmatta
2019-06-22
656309
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, sannolikt Tabriz, delvis figural med djur, ca 351x283 cm
Ställvis slitage, mindre skador