Sidobord rokokostil
2019-06-22
656259
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SIDOBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld samt bronseradmed stenskiva, höjd 59 cm, längd 56 cm.