Sun Chia Chin
2019-06-21
656208
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SUN CHIA CHIN (Kina, född 1930), Bymotiv, signerad, mixed media, ca 48x68 cm
PROVENIENS:
Inköpt på galleri i Sao Paolo omkring 1985-86