Axel Fridell etsning
2019-06-24
656187
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AXEL FRIDELL (1984-1935): ´´Greenwich Park´´ etsning och torrnå, signerad Axel Fridell, ca 18x30 cm
Ej examinerad ur ramen