Vjeteslav kliuchnikov oljemålning
2019-06-20
656112
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): ´´Äppelträdgård Norra Djurgården´´, signerad och daterad V Kliuchnikov -11, olja på duk, ca 46x40 cm