Rökelsekar Kina
2019-06-21
656007
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKELSEKAR, porslin, Kina, 1800-tal, genombruten dekor, dekor i underglasyrblått, höjd 5, 17x11 cm
Nagg