Nadezda Streltsova oljemålning
2019-06-20
655957
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, samt signerad och daterad a tergo -2012, olja på duk, ca 70x60 cm, ej inramad