Ljuskrona
2019-06-21
655922
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, med 6 ljusarmar, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 54, höjd 70 cm
Smärre skador