Roland Svensson
2019-08-20
655874
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Augustikväll", signerad roland S., otydligt daterad, akvarell och krita, bildmått ca 22x43 cm
Läs mer