Oljemålning 1800-tal
2019-06-26
655849
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): månbelyst kustlandskap, olja på pannå, ca 14 x 22 cm
Ytsmuts