Theo Tobiasse färglitografi
2019-06-19
655842
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad, 98/150, färglitografi, ca 52x67 cm