Lisa Rinnevuo färglitografi
2019-06-25
655827
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972), Utan titel, signerad Lisa Rinnevuo, 93/240, färglitografi, bladstrl ca 77x58 cm