Karl Mårtens
2019-06-19
655804
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), svartsnäppa, signerad Karl Mårtens, 81/290, färglitografi, bladstorlek 43x29 cm.