Carl Weinert oljemålning
2019-06-20
655779
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL WEINERT (1845-?): Porlande bäck, oljemålning, signerad, 92x72 cm
Gammal lagning