Stig Jonzon oljemålning
2019-06-21
655679
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Bläcktornsgränd", signerad och daterad Stig Jonzon 1981, olja på duk, 34x41 cm