Ivar Morsing oljemålning
2019-06-19
655675
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): läsande kvinna, olja på pannå, signerad I. Morsing, mått ca 25x15 cm