Roland Svensson litografi
2019-06-23
655641
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterbild, signerad roland S, 32/75, färglitografi, bildmått ca 19x56 cm
Något gulnad