John Ivar Berg
2019-07-10
655622
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Eftermiddagsljus Famugusta Cypern", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 66x56 cm