Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Cypresser i motljus", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 68x42 cm
655602
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här