John Ivar berg
2019-07-10
655602
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Cypresser i motljus", monogramsignerad och daterad 73, akryl på duk, ca 68x42 cm